Amar Dedić oduševio prisutne! Pogledajte gdje se jutros neočekivano pojavio bh. reprezentativac
sportsport / T. Hebib

Vlasnici mu se zahvalili

Amar Dedić oduševio prisutne! Pogledajte gdje se jutros neočekivano pojavio bh. reprezentativac

Endin Čaušević

Reprezentativci Bosne i Hercegovine dobili su dva dana slobodno nakon utakmice protiv Sjeverne Makedonije, te su pojedini bh. igrači na zanimljiv način odlučili provesti slobodno vrijeme i posebno se u centru pažnje našao Amar Dedić.

Zmajevi su u petak na prepunom Koševu odigrali prijateljsku utakmicu protiv Sjeverne Makedonije na kojoj nije bilo golova. To je prvi pripremni meč pred Svjetsko prvenstvo jer nas u Americi očekuje još meč s Panamom.

Sergej Barbarez je od početka govorio da neće previše forsirati igrače s obzirom da je sezona tek završena i da je većini potrebno i malo odmora, te je pokazao još jednom da drži do svog obećanja.

Nakon meča s Makedoncima bh. reprezentativci dobili su dva dana slobodno i pred odlazak za Ameriku će odraditi u Sarajevu još samo jedan trening.

Isti je zakazan za sutra u 10 sati na Grbavici, a odlična vijest jeste što će biti otvoren za navijače Bosne i Hercegovine koji će još jednom moći ispratiti našu selekciju na Svjetsko prvenstvo.

Pojedini bh. igrači su na zanimljiv način odlučili provesti slobodno vrijeme, a u centru pažnje ovog jutra našao se Amar Dedić.

Oglasi

Dedić je oduševio sve u Hrasnici jer se pojavio u Zoo vrtu "Bambi" u Hrasnici, te je uživao u onome što pomenuti zoo vrt nudi.

Naravno, i vlasnici istog nisu ostali imuni na Dedićevu posjetu, te su mu se zahvalili na tome što je odvojio svoje slobodno vrijeme kako bi došao kod njih.

"Danas nas je posjetio fudbaler Benfike i reprezentacije BiH, Amar Dedić! Kaže, pravi mentalni reset! Hvala Amare, sretno na svjetskom!", poručili su.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

  
Amar Dedić posjetio Zoo vrt Bambi u Hrasnici i oduševio prisutne svojim dolaskom

Inače, Zmajevi će u utorak ujutro put Sjedinjenih Američkih Država gdje će boraviti šest dana u St. Louisu, te u tom gradu odigrati "generalku" protiv Paname.

Nakon toga slijedi put u Toronto gdje otvaramo SP protiv Kanade 12. juna, a još igramo sa Švicarskom u Los Angelesu 18. juna, te Katarom u Seattleu 24. juna.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti