Ibrahim noćna mora za bh. igrače

Meč karijere golmana Gibraltara

E. Čaušević

Bh. reprezentacija trenutno igra protiv Gibraltara utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Nakon prvog poluvremena izabranici Mehmeda Baždarevića protiv autsajdera vodi sa 1:0, a jedini gol u dosadašnjem dijelu postigao je Edin Džeko. Ipak, prednost je mogla biti mnogo veća, no na golu Gibraltara vjerovatno utakmicu života ima golman Ibrahim.

Golman domaće selekcije sjajno je branio u prvom poluvremenu i nevjerovatnim intervencijama uspio je spasiti svoj tim. Ibrahim je bio prava noćna mora za naše igrača u prvom dijelu, ali nadamo se da će se to promijeniti u drugih 45 minuta.