Od sveva najgluplje stonprocita ako Nigerija prodje o da bi bile dvije iz Afrike kao Egipat i Nigerija...a posto novinari nisu ni isli u skolu ako bi Neko iz Evrope prosao...gdje bi vi novinari smjestili Belgiju na koji konti ent...mozda su i oni Afrika....pusite znate sta da vam ne pisem
Moj savjet za Iranski fudbalski savez ako zaista misle da ne dodju na SP2026, Iran treba sada da odigra svoju takticku ulogu da objavi spisak 55 fudbalera do 13 Maja, i onda kada treba da krene avionom prema Americi tada trebaju da odustanu i ne krene za Ameriku, tako da ovi koji trazu slamku spasa i dodju na SP ne budu imali vrijemena da se okupe i odigraju baraz utakmice, jer nije fer prema ostalim reprezentacijama svijeta da Italija i ostale nacionalne reprezentacije dobiu dodatnu sansu za SP. A ko garantuje da ce Italija u dodatnom barazu proci, mozda prodje Kosovo ili Nigeria, zamislite da Kosovo prodje, to bi tek bio slag na tortu, mou zamisliti kakvi bi bili komentari u regionu, bilo bi svasta.