38

Komentari (38)

ejGrbaVICO
SVAKA ČAST BORČE!! OVE SELJAČINE SU DOŠLE SA NAMJEROM DA ISPROVOCIRAJU I UZ POMOĆ SUDIJA UKRADU BOD ŠTO SU I USPJELI!! BRATSKA PODRŠKA OD NAJAČE GRUPE THE MANIACS!!!
user1659566597
Ne****ca je strasna stvar
Zaliks
Poližite im *****
Zaliks
Seljačine će vas karnuti za sedam dana
Zlatni71x
Danas sam upoznao starijeg čovjeka iz Sarajeva, sjeća se Želje u Evropi. Čiči preko 80.
Takovakoa
Ma nema obaj Veze sa Zeljom misli da moze nekog provocirat. Glupson neki hahaha
user1605368976
E bo ti Borac bližnje
Starigrad01
Bravo Rođeni.Idemo zajedno u Evropu. Velki pozdrav sa Koševa.
user1756839269
Sta je to sudija pomogao velezu debilu .the maniaks papa europa.
user1696279735
****m ti majku u mezaru
Zlatni71x
Zato ćete ljetos gledati Veleža u Evropi a Želju ko zna kad.
ejGrbaVICO
KAO MAJSTORIJA SALČINA A MOMAK SE SAPLEO I NA KRAJU SLUČAJNO ZAKAČIO LOPTU KOJA JE ZAVRŠILA U GOLU!! HIROŠ MANGUP!!!!!
Zaliks
Koju si ti utakmicu gledao
user1770488468
Šipu tuki , pa vista za bao hau grbo.
user1756839269
Krpic se nemoze ni saplesti a kamoli dati gol
Zaliks
Hajde ti se sapleti i daj gol
ejGrbaVICO
PODRŠKA BORCU I NAJBOLJEM PREDSJEDNIKU OD NAJAČE GRUPE NA BALKANU THE MANIACS ?
Zaliks
Sad fino sanjaj Evropi
Takovakoa
blue21
Bravo rođeni, kao zatvorenici protiv čuvara u filmovima
Tikitoki
Odlicna tekma Bravo Velez izdrzati ovo i sudjenje svaka cast.
papagaj
Moj Ljajicu kad smo prije pola godine pricaji kod Higijenskog zavoda i komentarisali jednu situaciju za Želju, rekao si mi cist gol poništen kao ti to ne bi svirao i td, rekao si jos da te niko ne moze kupiti sa ti imas firmu bla bla, e sad ti kazem kupljen si smrdo, Velezu brat bratu si ukrao tri cetiri dobre situacije za kontru da bi te Vico pohvalio jade jadni
user1696279735
dabogda dedo i babo isti dan posto sebi unuka napravio
user1603637562
Bravo Rođeni, sasvim zasluženo po prikazanoj igri na terenu
samac
Moje Sarajlije viđate li u gradu ove sudije kako ova ****a ne polomite
Zaliks
Ko ti je diler
PRESEDAN
Pa vi poslije Borca najviše radite sa sudijama preko Kaplana kera,kome vi mjaučete,bando crvena
Incognitobfz
Bravo Velez, ovaj bod je ravan pobjedi.Pokazali ste karakter poslije duple krade na samom pocetku , svaka vam cast.
Mostarac94
Bravo Rođeni, ovako se nosi grb na prsima, svaka cast momci, hajmo Rođeni pun stadion protiv listice, do nas je sve… Forza Velež
Viveros2
Pa dokle vise,imate li stida bar gram i onda kazu birac je najkvalitetnija ekipa,da jeste sa ******ma prodanim i svojim cetaljima,ljajicu mislili smo da si jedini koji se nije prodao,ali takav ne postoji kod nas izgleda!
emir.derviskadic27gmail.ba
****m ti sve po spisku picko jedna
Viveros2
@emir.derviskadic27gmail.ba bar napisi kome psujes i zasto?
emir.derviskadic27gmail.ba
Sudiji smecaru
samac
Ljajiću je...ti familiju ćuko prodani kući ne došo, bravo Rođeni.
velezmostarski
Ljajicu ne vratio se kući, smeće prodano, Dabogda se liječio tim parama sto ti savez daje
HBSC
Jos mu zafalilo da bog da za lijekova
user1605368976
Ljajiću za tebe mjesta u DžENETU nema
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.