Šerbečić je loše intervenisao, loptu mu je ukrao Tomašević, ona dolazi do Beganovića koji topovskim udarcem matira Džafića!

GOOOOOL!

87'

Pidro ubacuje, a Handžić glavom šutira visoko preko gola.

86'

Nova velika prilika za Rahmanovića, ali Jusić novim odličnim startom uklizava i spašava svoj tim.

85'

Sloboda mirno gradi napad.

83'

Dvostruki strijelac Fanimo je izašao iz igre, a ušao Hebibović.

82'

Handžić je šutirao nakon lijepe akcije njega i Đokanovića, ali pravo je to išlo u Golubovića.

80'

Sada dvostruka izmjena i kod Sarajeva. Ahmetović i Tatar izlaze, a ulaze Velkoski i Handžić.

78'

Hasukić je ušao umjesto Husejnovića, a Kadrić umjesto Kurtalića u redovima domaćih.

76'

Golubović je neposredno prije gola obranio zicer Rahmanoviću, a u nastavku Fanimo radi novi slalom kroz odbranu Tuzlaka i zabija za 3:1. Dosta sličan gol prvom.

76'

GOOOOOOL!

74'

Igrači Sarajeva uglavnom imaju loptu u svom posjedu u ovim trenucima.

71'

U međuvremenu je požutio i Pidro.

70'

Prva izmjena i kod gostiju. Đokanović ide u igru, a van nje Sušić.

69'

Osmić ulazi umjesto Mujagića u redovima Slobode.

68'

Udarac Pejovića ide visoko preko gola.

67'

Moglo je biti opasno pred golom Sarajeva da je loptu bolje zahvatio Mujkić.

66'

Igra je na kratko prekinuta nakon što je lopta dirala sudiju Grbića.

65'

Rahmanović je bio u kontri koja je obaćavala, ali neodlučan je bio igrač Sarajeva i dobra prilika za njegov tim propada.

63'

Ristić ulazi umjesto Maksimovića kod Slobode.

62'

Kakva prilika za goste. Rahmanović na genijalan način proigrava Fanima, a Englez za par centimetara šutira pored gola Slobode!

60'

Solidan pokušaj Rahmanovića nakon mini kontre, udarac, a Golubović uz dosta problema ipak brani njegov udarac.

58'

Žuti karton za Sušića.

57'

Period mirne igre. Sarajevo gradi dug napad.

52'

Jusić na sjajan način zaustavlja Ahmetovića.

50'

Kako je završilo prvo tako je nastavljeno drugo poluvrijeme. Sjajan meč.

48'

Sjajna intervencija Džafića nakon sjajnog udarca Predragovića sa nekih 20ak metara.

46'

Počinje drugi dio. U prvom smo gledali odličan fudbal. Gosti su poveli preko Fanima, izjednačio je Jusić da bi Ahmetović pogodio za 2:1. Domaći su negodovali tražeći nedozvoljenu poziciju, ali sudija se nije oglasio.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj sjajnog prvog poluvremena na Tušnju. Tu smo ponovo za nekih 15-ak minuta.

45'

Slobodan udarac za domaće.

44'

Kakva završnica prvog dijela u Tuzli!

44'

Na odmor se ipak neće sa neriješenim rezultatom, a za to se pobrinuo Ahmetović koji koristi smušenost obrane Slobode i zabija za novo vodstvo svog tima.

44'

GOOOOOOL!

42'

Šerbečić je pokušao izbaciti tu loptu prije gol crte, ali nije uspio.

42'

Džafiću je lopta neobjašnjivo ispala iz naručja, Jusić akrobatski šutirao i pogodio za 1:1. Kakva greška golmana Sarajeva.

42'

GOOOOOL!

38'

Lijepa polu kontra Slobode. Husejnović je dugo vukao akciju i reklo bi se malo prekasno dodao Beganoviću, kojem lopta bježi.

36'

Sada je i Šerbečić požutio nakon neopreznog starta na centru.

35'

Husejnovićev pokušaj glavom nije zabrinuo Džafića.

30'

Prelijepa akcija gostiju. Pidro upošljava Rahmanovića, ovaj Ahmetovića, a on šutira preko gola.

29'

Oremuš je prvi zapisani igrač u Grbićevoj bilježnici.

27'

Sjajan gol krila Sarajeva.

26'

Fanimo je pogodio mrežu nakon slaloma pored nekoliko igrača Slobode i zabija za 0:1!

26'

GOOOOOL!

22'

Pritisak Sarajeva okončan nepreciznim udarcem Tatara.

21'

Škakljivo je bilo pred golom Slobode nakon kornera kojeg je izveo Pejović, neko je šutirao u velikoj gužvi, ali blokirali su to domaći.

20'

Lijepa kombinacija fudbalera Slobode, ali nedostajao je završni pas prema Maksimoviću.

18'

I dalje bez pravih prilika u Tuzli, ali uz dosta borbe.

17'

Dupovac interveniše nakon ubačaja Beganovića.

15'

Rahmanović iz velike udaljenosti šutira pravo u Golubovića.

13'

Opasna situacija pred golom Sarajeva. Džafić izlazi sa svog gola i hvata loptu ispred Maksimovića.

11'

Rahmanović pravi faul u napadu.

9'

Šut Oremuša iz velike udaljenosti blokiraju Tuzlaci.

8'

Loše je tu loptu procijenio Džafić, ali dobro se sve završilo za goste.

7'

Korner za Slobodu.

5'

Fenomenalan prodor Fanima koji dodaje Tataru, a Golubović uz dosta problema boksuje njegov ubačaj.

4'

Miran početak meča na Tušnju.

2'

Džafić sigurno hvata ubačaj Mujagića.

1'

Jusić zaustavlja Ahmetovića koji je bio u prodoru.

1'

Meč je upravo počeo!

-15'

Utakmicu će suditi Zoran Grbić iz Prijedora.

-30'

Danas nas od 18 sati očekuje jedina utakmica današnjeg dana u Premijer ligi BiH, a sastaju se Sloboda i Sarajevo. Meč je od velikog značaja za obje ekipe, a sastavi za ovaj duel izgledaju ovako:

Sloboda: Golubović, Jusić, A. Beganović, Husejinović, Dž. Beganović, Tomašević, Kurtalić, Predragović, Mujkić, Maksimović, Mujagić.

Sarajevo: Džafić, Pidro, Oremuš, Ahmetović, Rahmanović, Pejović, Šerbečić, Dupovac, Sušić, Tatar, Fanimo.