Kraj utakmice i u Međugorju, Željo slavio s 3:1.

90'

Završena utakmica u Mostaru, Velež - Sarajevo 1:1.

85'

Sada je Željo imao šansu, Muajgić je mogao do gola, ali neko s gol linije izbacuje. Minutu kasnije Zeba sjajno puca s 20 metara, ali malo pored gola.

85'

Igra se sada uglavnom na sredini terena, nema prilika u Mostaru.

81'

Prečka je spasila Željezničar nakon udarca Karoglana.

80'

Još uvijek bez promjena, Plavi imaju prednost od 2:1.

75'

Žerić je dobro šutirao, ali lopta odlazi pokraj gola Croatije.

74'

Šansa za Velež, ali Behram je pucao pored gola.

70'

Dobra šansa za Velež, ponovo je Mujanović u prilici, ali se ne snalazi baš najbolje.

70'

GOOOL! 2:1 za Želju, Kajkut je pogodio nakon kornera!

69'

Kakva šansa za Plave. Osmanković s nekoliko metara ne pogađa prazan gol.

68'

Velika prilika za Croatiju. Todorić izlazi jedan na jedan, ali brani golman Želje.

66'

Croatia je ponovo mogla do prednosti. Karoglan se našao u odličnoj šansi, ali je očajno šutirao.

65'

Behram je snašno šutirao, no direktno u Adilovića.

63'

Žerić je pokušao iskosa, ali dobar blok i ništa od dobre prilike.

60'

Kuzmanović je odlično šutirao, no golman Veleža brani njegov udarac.

58'

Za Plave u nastavku utakmice igraju: Ćeman, Kurtović, Ćubara, Osmanković, Mehremić, Hajdarević, Zeba, Žerić, Kajkut, Crnov, Zajmović.

58'

Odlična šansa za Želju. Golman Croatije je sjajno reagovao i spasio je svoju mrežu nakon što je jedan od njegovih saigrača loše reagovao.

57'

U Mostaru se sada igra na sredini terena, i dalje je 1:1.

55'

Korner za Želju, no ponovo bez opasnosti za Croatiju.

51'

Bez uzbuđenja na otvaranju drugog poluvremena.

50'

Mujanović je iskoristio slabu reakciju odbrane Sarajeva i zatresao mrežu Adilovića.

50'

GOOOL! 1:1 u Mostaru.

47'

Za Sarajevo će u drugom dijelu igrati: Adilović, Hodžić, Lelić, Stanojević, Husejinović, Radovac, Sadiku, Velkoski, Mujakić, Smajlagić, Kuzmanović.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela.

45'

Velika šansa za Želju, Ubiparip je pogodio stativu.

45'

Poluvrijeme u Mostaru.

44'

Dvije velike prilike za Želju. Zakarić je šutirao sa pet metara, no golman brani njegov udarac, a na odbijenu loptu natrčao je Šabanadžović, ali odbrana Croatije je blokirala njegov šut.

41'

Ponovo Stipić prijeti golu Plavih. Ovaj put pokušao je sa 25 metara, no nije bio precizan.

39'

Dobra šansa za Croatiju. Stipić šutira sa 16 metara, ali lopta odlazi iznad gola Željezničara.

34'

Ćosić je pokušao da izjednači na 1:1, Pavlović siguran.

32'

Zec ponovo u šansi, dobro šutira, ali lopta ide malo pored gola.

29'

Dobar pokušaj Begića, no siguran je Kjosevski.

29'

Rahmanović je asistirao, a Halilović je nakon sjajnog lažnjaka pogodio mrežu Veleža sa vrha kaznenog prostora.

26'

GOOOOL! Vodi Sarajevo!

28'

Uzvraća Sarajevo još jednom. Rahmanović se odlično snašao u kaznenom prostoru Veleža, no na kraju šutira pored gola. I dalje bez golova u Mostaru.

27'

Prva šansa za Velež. Lopta ide preko gola Pavlovića nakon što je Mujezinović pokušao iz slobodnjaka.

27'

Izmjena u domaćem timu, umjesto Ovčine sada je na terenu Behram.

25'

Sada je Sarić pokušao iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi preko gola.

22'

Kontra Croatije, ali u posljednji trenutak reaguje odbrana Željezničara. Dva kornera za Croatiju, no nema opasnosti.

21'

Željo dosta bolji, ali i dalje je 1:1 u Međugorju.

21'

Odlična šansa za ekipu Sarajeva. Bekić je odlično ubacio, no Hebibovića sa svega nekoliko metara nije uspio da zatrese mrežu Bobića.

17'

Dobra prilika za Sarajevo, pokušao je Bekić, ali ostaje 0:0.

15'

Nova prilika za Plave. Sada je Ubiparip pokušao, ali nema promjene rezultata.

13'

GOOOOL! Željo je izjednačio. Zec je zatresao mrežu Croatije nakon što se našao oči u oči s golmanom ovog tima.

12'

Bez većih uzbuđenja u Mostaru.

9'

Željo ponovo prijeti. Zakarić je dobro prošao i centrirao, no loptu ispred Zeca u korner izbacuje jedan od igrača protivničkog tima.

4'

Dobra šansa za Sarajevo, Halilović je pokušao, no brani golman Veleža.

3'

GOOOOL! Croatia vodi protiv Želje, Stipić je strijelac nakon loše reakcije Bogičevića.

1'

Velika prilika za Želju u prvoj minuti. Dupli pas Zeca i Mehremića koji dobro centrira, no u posljednji čas odbrana Croatije otklanja opasnost.