Igra se sudijska nadoknada vremena u Zenici.

88'

Umjesto Gojaka u igri je Mustendagić.

BiH Vels
87'

Velika prilika za Vels! Puno sreće za mlade Zmajeve. Matondo iz izgledne pozicije šutira preko gola.

BiH Vels
84'

Sjajna prilika za Demirovića. Velšani su imali sreće, golman je bio savladan, ali lopta odlazi zamalo pored gola.

BiH Vels
82'

Opasan napad Velšana. Poole šutira glavom iz dobre pozicije, ali i da je pogodio ne bi bilo ništa od gola jer je bio u nedozvoljenoj pozciji.

BiH Vels
79'

Izmjena u ekipi Velsa. Umjesto Thomasa ulazi Matondo.

BiH Vels
78'

I dalje visok presing izabranika Vinka Marinovića.

BiH Vels
76'

Izmjena u reprezentaciji BiH. Umjesto Pece u igri je Kuzmanović.

BiH Vels
75'

Jukić je pokušao pronaći nekog od saigrača u kaznenom prostoru Velsa, ali samo korner za BiH.

BiH Vels
72'

I pored vodstva BiH nastavlja sa napadima.

BiH Vels
65'

Kakva golčina Todorovića, iznenadio je velškog golmana i sve na stadionu.

BiH Vels
65'

Todorović zabija za 1:0!

BiH Vels
63'

Sve žešći napadi bh. tima.

BiH Vels
61'

Javna opomena za Radejića.

BiH Vels
62'

Gojak je izveo korner, ali Velšani i dalje uspijevaju da se odbrane.

BiH Vels
61'

Sjajan centaršut Čivića, no niko ne stiže na kraju od naših igrača do lopte, ali sve žešći napadi Zmajića.

BiH Vels
60'

Gojak i Lončar su ozbiljno zaprijetili Velšanima, no ostaje 0:0, pola sata do kraja.

BiH Vels
53'

Sve jači napadi Bosne i Hercegovine u nastavku, pokušat ćemo doći do pobjede.

BiH Vels
49'

Brooks je izveo slobodni udarac za Vels, ali je izblokiran.

BiH Vels
46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

BiH Vels
45'

Kraj prvog dijela u Zenici.

BiH Vels
44'

Dobar udarac Brooksa iskosa iz slobodnjaka, Muminović izbacuje u korner, iz kojeg se ništa bitno nije stvorilo pred našim golom.

BiH Vels
42'

Ne možemo reći da je neka velika šansa, ali Lončar je zamalo prevario velškog golmana prizemnim udarcem sa oko 22 metra. Na žalost, lopta odlazi malo pored gola.

BiH Vels
39'
BiH Vels
34'

Jukić loše šutira, daleko preko gola odlazi lopta.

BiH Vels
31'

Peco je pokušao, neprecizno, ostaje 0:0.

BiH Vels
28'

Još uvijek mreže miruju, nema pravih šansi.

BiH Vels
25'

Bez izrazitih šansi u dosadašnjem dijelu meča.

BiH Vels
22'

Velika borba u Zenici. Nema golova za sada.

BiH Vels
19'

Šut Rodona iz dobre pozicije pravo u Muminovića.

BiH Vels
18'

Mihojević je nezgodno pao preko jednog protivničkog fudbalera. Srećom, bez težih posljedica.

BiH Vels
15'

Sasvim dobro ubacivanje, ali lopta završava u gol-autu.

BiH Vels
15'

Šansa za bh. tim iz prekida. Gojak će izvesti slobodnjak.

BiH Vels
12'

Ponovo dobar ubačaj, ovog puta prekršaj u napadu.

BiH Vels
11'

Dobro ubacivanje, novi korner za goste.

BiH Vels
11'

Dobra akcija Velšana, na kraju korner, Brooks je prijetio.

BiH Vels
8'

Opasan napad naše selekcije, ali Jukić nije imao dobru završnicu.

BiH Vels
5'

Otvoreno se igra u početnoj fazi meča. BiH konkretija i drži loptu u svom posjedu.

BiH Vels
1'

Prva šansa za našu reprezentaciju. Demirović je dobro šutirao, golman Velsa brani.