Neki novi Schick: Nakon gola petom nova majstorija - petom

Sjajan potez Čeha

Patrik Schick večeras predvodi napad Rome u utakmici osmine finala Kupa Italije protiv Entelle.

Nakon toliko osporavanja i špekulacija da će ga Roma prodati ove zime, Schick je protiv Entelle odlučio pokazati svoje umijeće.

Prvo je u 1. minuti susreta doveo Romu u vodstvo majstorskim golom petom, a onda je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena asistirao Marcanu (koji je ušao u igru umjesto Jesusa) na zaista sjajan način.

Naime, on je petom uspio proslijediti loptu do Marcana koji je pogodio za rezultat prvog poluvremena, 2:0.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: