Beširović strijelac u pobjedi svog tima

Pobjednik odlučen u sudijskoj nadoknadi

S. Mlaćo

Mezokovesd je danas na svom terenu u okviru 31. kola mađarske lige savlado MOL Fehervar 2:1.

Sjajnu partiju u redovima domaćeg tima pružio je bh. internacionalac Dino Beširović.

Futacs je doveo goste u vodstvo, a u 34. minuti Beširović pogotkom vraća stvari na početak.

Mreže su mirovale sve do sudijske nadoknade kada Meskhi vara gostujućeg golmana i domaći su mogli da slave.

Beširović je zamijenjen u 83. upravo umjesto junaka Meskhija, Marin Jurina je meč odgledao sa klupe,  dok je kod gostiju Armin Hodžić na terenu proveo 70. minuta.

Mezokovsed je na trećem mjestu sa 50 osvojenih bodova, dok MOL Fehervar ima 59 bodova.