TOŠK ponovo slavio: GOŠK poveo majstorijom Jusufbašića, pa na scenu stupio Dizdarević

Pobjeda domaćeg tima

S. Mlaćo

Uzbudljivo je bilo i u Tešnju gdje su igrali TOŠK i GOŠK. Završilo je 2:1.

Domaćima je pripao prvi dio prvog dijela, ali se gosti nakon pola sata ipak bude. Na pauzu se odlazi pri rezultatu 0:0.

U nastavku GOŠK je djelovao ozbiljnije, a gostima se to isplatilo u 58. minuti kada Jusufbašić fenomenalno pogađa sa 25-30 metara i donosi slavlje gostima.

Minut kasnije penal za domaće, Dizdarević je siguran realizator i to je 1:1.

Do kraja otvoren meč, a kada se očekivao kraj Dizdarević pogađa mrežu gostiju i postavlja konačnih 2:1.

TOŠK je tako nastavio pobjedonosni niz, a Gabeljani užasnu seriju i ostaju na začelju. Očekivati je i odlazak trenera Igora Pamića, te velike promjene u nekadašnjem premijerligašu koji je danas lako mogao do bodova.