Autsajder otkinuo bodove Tottenhamu: Novi šok za Josea Mourinha
Foto - EPA

Fulhamu bod

Tottenham je u odloženom meču 16. kola Premiershipa remizirao protiv Fulhama (1:1).

U jako otvorenoj i dobroj utakmici Fulham je pokazao da će do kraja sezone svim silama se boriti za opstanak, a večeras su Spursima otkinuli važne bodove.

Do vodstva su prvi došli domaći. Perfektnu akciju u 25. minuti meča završava Harry Kane za prednost od 1:0.

Bilo je još šansi u prvom poluvremenu. Son je bio opasan, ali ni Fulham nije bio nimalo bezazlen u napadima.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:0, a u nastavku meča Spursi propuštaju šansu da riješe meč. U 72. minuti Son nema sreće i pogađa stativu, a kazna stiže samo dva minuta kasnije.

Lijepu akciju gostiju završava Ivan Cavaleiro koji zabija za 1:1.

Do kraja je tim Josea Mourinha pokušao sve kako bi došao do tri boda. Nisu uspjeli doći do drugog gola i ostalo je 1:1.