Ludnica u Londonu: Najavljena odgoda, pa počelo sa zakašnjenjem i onda smo dobili utakmicu sezone

A tek je poluvrijeme

H. Zilić

Nevjerovatan meč nam stiže iz engleskog Championshipa.

Utakmica 27. kola između Fulhama i Bristol Citya trebala je biti odgođena, onda je odlučeno da se igra, pa je počela sa 20 minuta zakašnjenja i onda smo vidjeli spektakl u prvih 45 minuta.

Viđeno je sedam pogodaka uz dva preokreta.

Poveo je Bristol u sedmoj minuti golom Semenya, a Mirtović u 21. donosi poravnanje Fulhamu.

Igrala se 29. minuta kada je Semenyo opet na sceni i pogađa za 1:2 i novo vodstvo gostiju.

Nakon toga uraganskih deset minuta Fulhama za totalni preokret.

Kebano u 31. minut poravnava na 2:2, Carvalho u 36. minuti dovodi Fulham u vodstvo od 3:2, a Mitrović zadaje još jedan udarac gostima golom za 4:2 u 41. minuti utakmice. Mitrović nije stao i u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena pogađa za 5:2!

U nastavku nas sigurno očekuje još uzbuđenja, a imamo sigurno utakmicu sezone.