Juventus počinje pregovore sa Realom o Higuainu

Midhat Šljivak

Prvak Italije torinski Juventus započeo je pregovore o dovođenju u svoje redove argentinskog napadača iz redova Real Madrida Gonzala Higuaina.

Stara dama se već mjesecima povezuje sa dolaskom Higuaina, a prema izvorima bliskim torinskom klubu argentinski napadač bi u ljetnom prelaznom roku trebao pojačati redove prvaka Italije. Klubovi su već započeli preliminarne pregovore. Real Madrid traži 30 miliona eura, dok je Juventus spreman ponuditi 25 miliona, ali se očekuje da će dogovor ipak biti postignut.

Ovaj 26-godišnji napadač je ove sezone odigrao ukupno 41 utakmicu za Real u svim takmičenjima, a postigao je ukupno 16 golova.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti