Rukovodstvo tuzlanske Slobode odlučilo je da se ne žali Apelacionoj komisiji NS F BiH i da prihvati odluku Takmičarske komisije, odnosno da 15. maja odigra novi susret sa Braniteljom na stadionu u Rodoču.
U obrazloženju odluke nije navedeno zbog čega Sloboda odustaje od žalbe, a nezvanično saznajemo kako će 800 KM, koliko je uplaćeno za podnošenje žalbe, biti preusmjereno na plaćanje kazni.
Sloboda, dakle, poslije subotnje utakmice s Radničkim na Tušnju ide na tri vezana gostovanja. Najprije Branitelju u Mostar, potom Iskri u Bugojno i Jedinstvu u Bihać.
Cilj Slobode je zauzimanje druge pozicije na prvoligaškoj tabeli.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Spektakularan gol zabio je Eder Militao
Ni navijači Real Madrida ne mogu vjerovati čemu su danas svjedočili na Bernabeu
Nije sve bilo "fer i korektno" nakon utakmice
Turci slavili, za to vrijeme pred dvoranom nastao pravi haos, zbog njih i Grka reagovala i policija!
Među prvima pristao nositi dres Albanije