Casillas brani penal Eto'ou

Kamerunac postigao gol za Barcu

Eto'o: Jedva čekam pucati penal

Napadač Barcelone Samuel Eto'o promašio je penal u u 69. minuti superderbija španske lige između Barcelone i Reala na Nou Campu...

Bilo je tada 0:0. Ipak, Kamerunac se iskupio u 83. minuti, kada je 15. golom u sezoni doveo Barcu u vodstvo.

- Dok ima vremena, ima i nade. Igrači Reala došli su se braniti i dobro im je išlo. Ipak, samo smo morali biti strpljivi i vjerovati da ćemo zabiti, što smo i uspjeli dvaput pred kraj utakmice.

Na pitanje hoće li opet uzeti loptu i izvesti penal pri prvoj sljedećoj prilici, odgovorio je potvrdno.

- Nikad neću odbiti pucati penal. Dođe li prilika, naravno da ću opet uzeti loptu.

Kamerunac i Messi imaju dogovor da penale izvode naizmjenično. Dosad nisu promašili ni jedan od pet izvedenih (Messi 3, Eto'o 2) ove sezone.