Ekipa Rome kažnjena je sa 50.000 eura zbog rasističkih povika njihovih navijača na meču Serie A protiv Milana.
Nekoliko navijača Vučice vrijeđalo je na rasnoj osnovi fudbalere Milana Marija Balotellija i Kevina Princea Boatenga, a iako je Roma osudila ponašanje svojih navijača kazna nije izbjegnuta, pa će Rimljani u kasu Saveza uplatiti 50.000 eura.
U utakmici protiv Milana kapiten Rome Francesco Totti je u nekoliko navrata molio navijače da ne vrijeđaju fudbalera Milana, te je na kraju uspio u tome, pa je susret ipak završen iako je susret bio na dobrom putu da se prekine.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sudije iz BiH odradile sjajan posao
Miris finala? Peljto opet briljira, VAR intervencija obilježila utakmicu bez golova!
Hrvatski golman gubi strpljenje
Livaković potpisao prije mjesec dana, a sada donio najradikalniju odluku u karijeri: "Ako se to..."
Portugalac radi pogrešne poteze
Tek je došao, a Mourinho već uništava hrvatsku zvijer: "Najbolje je izbaciti ga s terena"
Ne želi igrati za Orlove