Stara dama odlučna da dovede bh. reprezentativca
Juventus ne odustaje: Matri ponuđen u zamjenu za Lulića
Čini se da je novi-stari šampion italijanske Serie A ozbiljan u namjeri da ovog ljeta potpiše bh. reprezentativca i jednog od najtraženijih igrača rimskog Lazija Senada Lulića.
Iako tim Vladimira Petkovića u posljednje vrijeme igra sjajno, te za iduću sezonu želi još poboljšati momčad, sve je veći strah da bi mogli izgubiti jednog od najboljih pojedinaca ove sezone, univerzalca koji je nakon dolaska iz švicarskih Young Boysa naposto eksplodirao.
Prema izvještajima Tuttosporta, Juventus je odlučan u želji da dovede Lulića, a sada je i stigao odgovor predsjednika Lazija Lotita, koji je od Stare dame zatražio 15 miliona eura.
Sada je, kao odgovor Beppea Marotte na cijenu Lazija, Juventus voljan u transfer uključiti i svog napadača Alessandra Matrija, kako bi finansijski olakšao dovođenje Lulića.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dobra odluka bh. sudije
Glupost karijere bezobraznog Carvajala, Peljto ga poslao na hlađenje!
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Na Marakani milioni, ali...