Francuski stručnjak Rudi Garcia danas je i službeno predstavljen kao novi trener Rome. U svom prvom obraćanju novinarima Garcia je istako da Romi nije mogao reći ne.
"Kada vas zove Roma onda ne možete reći ne. Malo mi je žao što se nisam imao prilike oprostiti od navijača Lillea nakon godina zajedničkih uspjeha. Ambiciozan sam, ne bojim se ničega i ovdje sam došao da bih pobjeđivao s momčadi koja će užibvati u igri", istakao je Garcia.
"Totti i De Rossi će imati važne uloge na travnjaku, ali i van njega. Imam veliku želju upoznati Rossija, koji može igrati na više mjesta u timu. U momčadi uvijek želite talentovane igrače, a srećom u Romi ih ima mnogo. Međutim, ne bih razogovarao o pojedincima, radimo na transferima i uskorko ćete znati više", dodao je novi trener Rome.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Pomaže Rossonerima i van terena