Mlada zvijezda reprezentacije Španije, Francisco Isco, danas je i zvanično dogovorio svoj prelazak u Real Madrid.
Za usluge 21-godišnjeg fudbalera postojao je veliki interes, a na kraju je pobjedu odnio Real, čiji će dres Isco nositi u narednih pet godina. Dosadašnji fudbaler Malage smatra svoji izbor dobrim, te je istakao kako je došao u najveći klub na svijetu.
"Smatram da sam dobro izabrao. Real je klub sa historijom, najveći na svijetu. Pokušaću da se nametnem od prvog trenutka i da opravdam uloženi novac. Hvala svim navijačima Malage i Reala koji su mi slali poruke podrške", rekao je Isco.
Službeno predstavljanje Isca biće trećeg jula, a nakon medicinskih pregleda će potpisati petogodišnji ugovor sa Kraljevima.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika