Predsjednik Real Madrida, Florentino Perez, izjavio je kako će Cristiano Ronaldo karijeru završiti u Real Madridu.
Nakon što je Real imao dosta lošu sezonu u kojoj nisu osvojili trofeja, španski i engleski mediji su najavljivali njegov povrtak na Old Trafford u redove Manchester Uniteda.
Ipak, nakon što je Ronaldo najavio svoj ostanak u Madridu prije nekoliko dana, to je danas potvrdio i Perez, koji je istakao da će Portugalac karijeru završiti na Santiago Bernabeu.
"Ronaldo želi da se penzioniše u dresu Reala, a i mi to želimo isto, baš kao što je to učinio Zidane i još mnogi veliki fudbaleri. Možete biti sigurni da će Cristiano ostati do kraja karijere u Realu", rekao je Perez.
Ronaldo je među Kraljeve stigao 2009. godine iz Manchester Uniteda za rekordnu cifru od 94 miliona eura.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Održana press-konferencija
Adžem nakon remija na Grbavici: "Ja sam najbolji psiholog na svijetu za moje igrače"
Nude ga na sve strane, ali...
Ovo je krah karijere - Dominik Livaković dopušta nezapamćena poniženja, danas stiglo još jedno
Bit će puno posla za Hrvata