Vitežani odigrali 2:2 s Hajdukom

Vitez neporažen napustio Poljud

Novi bh. premijerligaš Vitez odmjerio je danas snage sa Hajdukom u Splitu te odigrao 2:2.

Vitez je gostovao na Poljudu i uspio ostati neporažen u prijateljskom duelu sa hrvatskom momčadi.

Vitežani su poveli već na otvaranju utakmice golom Livančića, da bi Bencun u 19. izjednačio rezultat na 1:1.

Tomičić u 34. minuti postiže pogodak za preokret "bilih", ali Smikro poravnava u 60. minuti na 2:2, što je bio i konačan rezultat.

Inače, treba kazati da je za Vitez u prvom dijelu igrala prva postava, dok je u nastavku kompletna ekipa izmijenjena.