Šerif Hasić, provjereni fudbaler sredine terena, neće u narednoj sezoni nositi dres tuzlanske Slobode.
Kako nam je kratko rekao nije uspio dogovoriti saradnju, a naveo je kako mu je trener Smajil Karić rekao kako ima drugačije planove. Prije Hasića, Tušanj su napustili Gradimir Crnogorac, Haris Ribić, Renato Gojković i Tino Divković.
Došlo je nekoliko afirmisanih, ali više neafirmisanih igrača. Ambicije su, kažu, ostale iste, odnosno šampionska titula i povratak u Premijer ligu BiH. Od izvora bliskih skupštinskim klupama saznajemo kako bi se uskoro mogla organizovati skupština na kojoj se očekuje da trener Smajil Karić i predsjednik Azmir Husić u pisanoj formi izvjeste skupštinu o tome šta namjeravaju uraditi u narednom periodu.
"Klub trenutno nalikuje mjesnoj zajednici. Ovako ne ide. Tražit ćemo informaciju da li je Upravni odbor kluba upoznat s načinom na koji se odlazi i dolazi u Slobodu", rekao nam je jedan član Skupštine Slobode.
Odgovornost u slučaju negativnih rezultata kao po običaju snose treneri. No, Sloboda, ukoliko želi u Premijer ligu BiH, ne smije praviti greške kao u prošloj sezoni. Tim je formirao Abdulah Ibraković, naslijedio ga je Denis Sadiković, a sezonu je završio Smajil Karić. Od tada do danas Tušnjem je prodefilovalo oko 50 fudbalera.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Prvi duel na stadionu Koševo pripao Sarajevu, a dojam je da je Bordo tim mogao imati veću prednost
Evropska noć na Koševu: Dominacija Sarajeva za trijumf protiv Craiove i prednost pred uzvratni duel
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Težak poraz u borbi za bronzu
Ne, nije greška na semaforu - Srbija je danas doživjela debakl za pamćenje! · Udarna vijest
Šokantna otkrića Ranka Stojića