Fudbalski klub Sloboda, član Prve lige FBiH, privodi pripreme kraju.
Sloboda je danas odigrali prijateljsku utakmicu sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca, članom srbijanske Prve lige.
Susret je završen bez pobjednika - rezultatom 1:1. Mirza Musić je u 55. minuti pogodio za vodstvo Tuzlaka, ali je protivnik izjednačio nekoliko minuta prije kraja utakmice.
Trener Slobode Smajil Karić u današnjoj utakmici izveo je sljedećih 11: Ribić, Mehanović, Mehidić, Ćejvanović, Salihović, Fejzić, Efendić, Omerović, Musić, Jaganjac, Mujkić.
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trener izgubio živce
Scene sramote večeras dolaze iz Srbije - Pogledajte trenutak potpunog haosa
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Lekcija cijelom Balkanu
Sin srpske legende prišao Ivanu Perišiću i tražio mu dres, uslijedio je potez za pamćenje Hrvata
Nije završio ni u protokolu