Novu sezonu pred domaćim navijačima fudbaleri Borca otvorit će u subotu od 20:30 sati protiv novog premijerligaša Viteza.
Bod osvojen u Zenici prije sedam dana podgrijao je atmosferu u crveno-plavoj svlačionici i vratio je vjeru svima da klub može da ostvari dobre rezultate.
"Od nas se očekuje pobjeda i potvrda boda osvojenog u utakmici protiv Čelika. Igrat ćemo otvoreno i napadački sa željom da što prije dođemo do pobjede. Neće biti lako, jer i gosti su silno motivrani i željni su dokazivanja na premijerligaškoj sceni. Bez obzira na sve mi smo favoriti i to ćemo opravdati na terenu ", rekao je kapiten naše mlade reprezentacije i vezista Borca, Srđan Grahovac.
Trener Dragan Jović je nešto oprezniji, ali je i on ubijeđen u osvajanje tri boda.
"Spremni dočekujemo početak utakmica sa Vitezom. Ekipa je pokazala karakter u Zenici protiv Čelika, a da smo imali malo sreće mogli smo do sva tri boda. Najvažnije je da su igrači puni samopouzdanja ", rekao je kratko trener Dragan Jović.
Utakmica između Borca i Viteza igrat će se u subotu na Gradskom stadionu u Banjoj Luci.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije se ovom nadao
Šokantne scene s Donaldom Trumpom na US Openu!
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima