Lukavački Radnički u trećem kolu Prve lige Federacije BiH na stadionu Jošik dočekuje Mladost iz Doboja kod Kaknja.
Poslije utakmice pred praznim tribinama u srazu sa konjičkim Igmanom, lukavački plavi će još jednog novajliju u ligi dočekati pred svojim vjernim Siouxima.
“Neočekivano smo izgubili u Livnu od domaćeg Troglava. Po igri smo zaslužili povoljniji rezultat, ali… Očekuje nas još jedan duel s novajlijom u ligi, kojeg ne poznajemo dobro, ali u toj utakmici imamo imperative pobjede. U takvim utakmicama, po mom mišljenju, ulazi se maksimalno i od prve minute se stavlja do znanja ko je gazda na terenu. Očekujem pobjedu”, kaže stopper Lukavčana Samir Jogunčić.
U narednom kolu igra se “ljuti” kantonalni derbi sa Slobodom, a Lukavčani računaju da će im utakmica sa Mladošću dati krila pred susret na Tušnju.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatan scenarij bi to bio
Srbijo, šta si to doživila! Legenda progovorila: "Htjeli smo odustati od takmičenja jer je Vučić..."
Ostoja Mijailović je sve rekao
Muk za navijače Partizana: Grobari su večeras shvatili ko je i šta je Aleksandar Vučić
Savo Radanović dobio novi ugovor
Odabrao Srbiju ispred BiH, a danas nagrađen i u Crvenoj zvezdi: "Znači mi povjerenje najvećeg kluba"
Željo čeka Sarajevo
Ove fotografije svjedoče šta će se večeras dešavati na Grbavici
Napadač Crvene zvezde imao posebnu noć