Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine doputovala je u Zenicu gdje će večeras na Bilinom polju snage odmjeriti sa Slovačkom.
Pape i njegovi izabranici stigli su u Zenicu, a pred hotelom Dubrovnik u kojem će odmarati do početka susreta, dočekao ih je veliki broj navijača.
"Čim je prvi fudbaler izašao iz autobusa navijači su počeli skandirati, a kako se sada čini, do početka susreta Zenicom će odjekivati navijačke pjesme.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legendi je 'rok istekao'
Sa njim je u dresu Crvene zvezde nakon ovog gotovo: "On više ne smije odigrati ni minut"
Ništa nije onako kako je želio da bude
Livakoviću ekspresno nestao osmijeh s lica - Hrvat je danas shvatio da je 'dotakao dno'
Odlazi iz Real Madrida
Vinicius Junior karijeru nastavlja u Engleskoj, pitanje je samo u kojem od ova dva kluba!
Žestoke optužbe