Španski napadač Fernando Llorente već polako razmišlja o odlasku iz Juventusa, iako je u klub iz Torina stigao tek ovoga ljeta.
Mediji u Španiji navode da španski reprezentativac nezadovoljan minutažom, a u prva tri meča u Seriji A samo je jednom ušao sa klupe u igru.
Navodno, ako Llorente ozbiljno zagrize za opciju odlaska u januaru, u trku za njegov potpis mogli bi da se uključe Barcelona i Real Madrid, kao i pojedini engleski klubovi.
Razlog zbog kojeg Llorente želi već u januaru da napusti Juventus je taj jer želi izboriti mjesto u reprezentaciji Španije za Svjetsko prvenstvo sljedeće godine, odlazak iz Juventusa u tim gdje bi redovno igrao djeluje kao relativno izvodvljiva opcija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Marinović kandidat
Ko će na klupu Borca?
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Borba za apsolutnog prvaka svijeta teške kategorije