Sarajevo je jučer u okviru šesnaestine finala Kupa BiH savladalo Podgrmeč rezultatom 7:2.
Bordo momci su bez problema izašli na kraj sa domaćinom, a zadovoljan je nakon susreta bio i mladi fudbaler Sarajeva, Samir Radovac.
"Sretni smo zbog prolaska dalje. Bilo je teže nego što se čini. Teren je bio dosta loš i hvala Bogu, nijedan igrač se nije ozlijedio, što je jako važno. Hvala našim navijačima, koji su posljednja dva dana bili tu sa nama i napravili jednu domaćinsku atmosferu u Sanskom Mostu," kazao je Samir Radovac.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Evo o čemu je riječ