Ono što se proketklih dana špekulisalo u Italiji danas je dobilo i zvaničnu potvrdu. Francesco Totti potpisao je novi ugovor koji će trajati do 2016. godine.
Živa legenda Rome, njen dugogodišnji kapiten Francesco Totti potpisao je novi ugovor sa Vučicom koji ga za klub sa Olimpica vezuje do 2016. godine.
Tako će 37godišnji Totti za Romu očito nastupati do svoje 40. godine život.
Ovo je svojevrsna nagrada rimskog kluba svom dugogodišnjem kapitenu za vjernost koju im je iskazivao proteklih godina. I u danima najveće slave Totti je odbijao sve bogate ponude evropskih velikana i u svojoj Romi će sasvim sigurno dočekati fudbalsku penziju.
Posljednja sezona biće mu 2015/16, a Francesco će tada imati čak 40 godina. Danas je nezamislivo da tako velik igrač cijelu svoju karijeru provede u jednom klubu. Igračina za naklon do poda.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Oduševio po ulasku u igru
Fantastični Mitrović u debiju za novi klub pokazao klasu
Stigli smo do osmine finala