Dragan Jović ipak ostaje na klupi Borca. Epilog je to razgovora ovog stručnjaka i predsjednika kluba Srđana Šuputa.
Jović je jučer iznenađujuće nakon trijumfa u Prijedoru kojim su Banjalučani ostali lider sa pet bodova viška u odnosu na pratioce, najavio odlazak sa klupe Borca, a kao razlog naveo je porodične obaveze.
Ipak, dan kasnije se predomislio i nastavit će svoju misiju u Banja Luci koja je za početak više nego uspješna. Jovićev ostanak na klupi Borca zvanično je potvrđen na službenoj stranici kluba.
Borac nakon jedanaest kola vodi na tabeli Premijer lige sa 26 bodova, pet više od drugoplasiranog Zrinjskog.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Projekat je dosta ambiciozan