Kadetska reprezentacija Bjelorusije savladala je danas odgovarajući tim Finske u Podgradecu u okviru A grupe Evropskog prvenstva za kadete koja se igra u Albaniji.
Jedini pogodak za Bjeloruse postigao je Vasilyeu u 67. minutu. Trijumf Bjelorusa veći je kada se zna da su od 43. minuta igrali sa igračem manje, nakon isključenja Belyja.
U drugom susretu u ovoj grupi od 18 sati u Korci igraju domaćin Albanija i Rumunija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Turci donijeli veliku vijest