Dragan Jović nakon poraza u Kupu
"Znao sam da ćemo pasti kada krene ritam srijeda - subota"
Sinošnja izvedba Borca Pod Bijelim brijegom ničim nije naslutila da se radi o ekipi koja nakon dvanaest kola vodi na tabeli Premijer lige BiH.
Izabranici Dragana Jovića odigrali su ispod očekivanja i sebe praktično već otpisali iz Kupa BiH.
"Zrinjski je cijelim tokom meča bio bolji tim, diktirao je tempo utakmice, bio rastrčaniji, kvalitetniji i svježiji. Raspolažu sa većim brojem kvalitetni igrača za čiju igru nismo imali odgovor. Nekada ovakvi porazi dobro dođu kako bi se izvukle određene pouke i neće biti skupi uz pravu analizu uz koju bismo iz takvih poraza izašli samo jači," kazao je nakon utakmice trener Dragan Jović, te dodao:
"Poraženi smo nedavno i od Veleža, pa smo kasnije napravili dobru seriju rezultata. Znali smo da ćemo upasti u krizu kada dođe ritam srijeda – subota, ali smo u Mostaru teško poraženi zbog čega se ovim putem izvinjavam navijačima."
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Razbili PSG u finalu
Chelsea je prvak svijeta!
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Onda je shvatila da nije realno