Sinoć su u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu na rasporedu bile dvije utakmice.
Bullsi su na svom terenu dočekali New York Knickse. Nakon duge pauze na teren se vratio Derrick Rose, a ovo je bila njegova prva utakmica u United Centru. Šest sekundi prije kraja Knicksi su imali poen prednosti, a onda je pogodio Rose. Anthony je imao šut za pobjedu, ali nije uspio, Bullsi su slavili 82:81.
Najefiksaniji u redovima Bullsa bio je upravo Rose sa 18 poena iz čak 23 pokušaja, dok je kod Knicksa Anthony imao 22 poena iz 24 pokušaja.
U drugom susretu koji je sinoć bio na rasporedu Clippersi su slavili u Staples Centru protiv Golden State Warriorsa 126:115. Domaće je do pobjede vodio fantastični Chris Paul koji je postigao 42 poena, Blake Griffin je dodao 23. U redovima Warriorsa odličan je bio Steph Curry sa 38 poena, dok je Lee dodao 22.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Prometno u ekipi sa Etihada
Guardiola "otjerao" Edersona iz Cityja, Brazilac prihvatio ponudu, već je poznato i ime nasljednika!
Nije završio ni u protokolu
Bruku je teško sakriti: Za Arnautovića je sve bilo sjajno, da bi ga večeras dočekala bolna istina
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Lekcija cijelom Balkanu