TSG Hoffenheim u okviru 12. kola Bundeslige poražen je na svom stadionu u Sinsheimu rezultatom 2:3 od berlinske Herthe.
Od 54. minute Hoffenheim u čijem se početnom sastavu našao i bh. reprezentativac Sejad Salihović bio je u rezultatskom zaostatku od dva pogotka.
Ipak, sastav na 1:2 smanjio je upravo bh. reprezentativac sigurno izvedenim penalom, 20 minuta prije kraja susreta, da bi majstorijom iz 82. minuti iz slobodnjaka Zmaj u potpunosti vratio svoj klub u igru.
Nažalost po Salihovića, Ramos je u 88. minuti pogodio za konačnih 2:3 i pobjedu Berlinskog sastava.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka
Za nemirnu nedjelju u Srbiji pobrinuo se Đoković, razočarao je milione: "Izvinite, ali ja..."
Lekcija cijelom Balkanu
Sin srpske legende prišao Ivanu Perišiću i tražio mu dres, uslijedio je potez za pamćenje Hrvata
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život
Zna da mu režim neće ništa: Čim je došao u Srbiju Arnautović jednim potezom pokazao loš primjer
Očekuju nas sjajni dueli
Poznati svi parovi drugog pretkola Lige prvaka: Zvezda i Zrinjski uživali, a Rijeka čekala dramu
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Pomaže Rossonerima i van terena