Erik Hamren selektor reprezentacije Švedske izjavio je da njegovi izabranici moraju kvalitetnije odigrati protiv Portugala u odnosu na nedavni meč u Lisabonu, što se posebno odnosi na navalni red Švedske.
„U petak je bilo previše dugih lopti na Zlatana Ibrahimovića i Johana Elmandera. Moramo kvalitetnije odigrati u napadu. Volio bih da postignemo gol na početku meča, ali ne smijemo paničiti ako deset minuta prije kraja rezultat bude 0:0,“ izjavio je Hamren.
Prvi meč Švedske i Portugala odigaran je u petak u Lisabonu i završen je pobjedom domaćina rezultatom 1:0.
Švedska je do sad igrala na jedanaest Svjetskih prvenstava, dok je Portugal učesnik velike svjetske smotre bio pet puta.
Poseljednji nastup obezbijedili su prije tačno tri godine eliminisavši iz baraža našu reprezentaciju ukupnim rezultatom 2:0.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Zakopane ratne sjekire?