Tri stadiona na kojima će se igrati Svjetsko prvenstvo neće biti obnovljena do zadatog roka.
Međunarodna fudbalska svjetska federacija odredila je da se radovi na svim stadionima moraju okončati do kraja godine, no na tri stadiona taj rok se neće ispoštovati.
Radi se o stadionima u Sao Paulu, Cuiabi i Coritibi, koji će prema posljednjim informacijama do kraja februara biti potpuno obnovljeni.
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nude ga na sve strane, ali...
Ovo je krah karijere - Dominik Livaković dopušta nezapamćena poniženja, danas stiglo još jedno
Navijači su podijeljeni
Nema mira na Maksimiru: Dok ga je Petković "pljuvao" Boban je povukao (ne)očekivan potez
Kriterij suđenja je dans bio zaista upitan