Naša jedina predstavnica na Australian Openu, Mervana Jugić – Salikić, poražena je u konkurenciji parova u drugom kolu .
Mervana Jučić – Salkić i Anne Keothavong "zbrisane" su sa terena od 7. nositeljica u konkurenciji parova, Ruskinje Marije Kirilenko i Talijanke Flavije Pennette. Naša predstavnica i Britanka Keothavong uspjele su uzeti samo 3 gema u meču (6:1, 6:2).
Kirilenko i Pennetta su u ovom meču pokazale da su dosta bolji par i da s pravom važe za jedne od favoritkinja turnira. Rusko – talijanska kombinacija uspjela je u toku meča 5 puta oduzeti servis Mervani i Anni, dok naša predstavnica i njena partnerica nisu uspjele iskoristit dvije break šanse.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora