Victor Valdes će na kraju sezone nakon više od jedne decenije na golu prvog tima Barcelone napustiti redove Katalonaca, a u igri za sjajnog golmana su ostala još dva kluba.
Interes za Valdesove usluge je bio veliki, a reprezentativac Španije će, prema navodima engleskih medija, izabrati Manchester City ili Monaco.
City je nezadovoljan učinkom svojih golmana Joea Harta i Costela Pantilimona, pa se Valdes nameće kao pravo rješenje za ovaj klub. Međutim, veliku konkurenciju će imati u još jednom bogatašu, ekipi Monaca, koja je već ranije pokušala dovesti španskog golmana.
Valdes je nedavno potvrdio kako ima dosta ponuda, ali teško da se ijedan drugi tim može nositi s ponudama superbogatih ekipa kakve su City i Monaco.
Svoju konačnu odluku o novom klubu Valdes je najavio uskoro.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Specijalni pred novom avanturom