Crveni gaze sve redom

Olympiacos pregazio Kalloni i došao do 17 pobjede u sezoni

Olympiacos je danas u okviru 18. kola grčke Superlige savladao Kalloni 4:0. 

Domaćin je poveo nakon samo 13 minuta susreta. Mrežu Kallonija zatresao je Argentinac, Javier Pedro Saviola. Mogao je domaćin do kraja prvog poluvremena postići još nekoliko golova, ali je Siderakis sačuvao svoju mrežu. 

U nastavku susreta domaćin je još tri puta zatresao mrežu Kallonija. Dominguez je pogodio u 54. susreta. Treći gol za Crvene postigao je Manolas u 65. minuti susreta. Samo deset minuta kasnije konačnih 4:0 postavio je Machado. 

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.