Poslije četiri sezone provedene u sarajevskom Olimpicu, napadač Semir Kapić karijeru će, kako saznajemo, nastaviti u tuzlanskoj Slobodi.
On je bio na meti Željezničara i bihaćkog Jedinstva, ali su predsjednik Slobode Azmir Husić i menadžer Ado Husarić bili brži i konkretniji.
"Upravo smo završili razgovor s Kapićem, koji je prihvatio uslove i bit će igrač Slobode u narednoj polusezoni. Veoma smo zadovoljni zbog obavljenog posla, jer smo uspjeli angažovati izvanrednog napadača. U planu nam je dovođenje i dva vezna igrača, ali najvjerovatnije internacionalca", kaže menadžer Ado Husarić, kojem pripadaju najveće zasluge što je Sloboda u samo nekoliko dana dobila šest kvalitetnih igrača.
Podsjećanja radi prije Kapića u Slobodu su došli golman Fejzić, defanzivci Moranjkić i Kuduzović, veznjak Nikolić i napadači Plakalo i Huseinbašić.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ne računaju na njega