Nakon Stefana Tomovića i drugi golman Slavije, Miloš Đurković, napustio je redove ovog kluba.
Đurković je odlučio da zatraži sporazumni raskid ugovora odmah nakon što se u klub vratio Mladen Lučić koji je stigao iz Radnika.
"Ja želim da branim, a ne želim da sjedim na klupi. Imam nekoliko ponuda i početkom slijedeće sedmice ću odlučiti gdje ću da nastavim karijeru", rekao je Đurković.
Đurković je odigrao četiri utakmice za Slaviju u protekloj polusezoni.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nude ga na sve strane, ali...
Ovo je krah karijere - Dominik Livaković dopušta nezapamćena poniženja, danas stiglo još jedno
Nije mu bilo lako odabrati
Najveća krađa Srbije porijeklom je iz BiH, a izdao je Njemačku: "Ma, ovo prezime je srpsko"
Pomaže Rossonerima i van terena