Mladi Ivan Buva najefikasniji je i najbolji igrač Širokog Brijega ove sezone. Iako u njemu vidi veliki oslonac, trener Jakša Vulić ponekad zna i burno reagovati prema golobradom Buvi.
Na nedavnoj utakmici protiiv Crvene zvezde, Vulić je na primitivan način vrijeđao Buvu kojemu je prilikom time outa uz psovke kazao da mu je mozak kao plivadon.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Laporta spreman ispuniti želju
Bolji i od Arde Gulera: Flick zatražio mladu zvijezdu, Barca mora da plati najmanje 80 miliona eura
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Ni on nije mogao zadržati emocije