Bivši trener Zvezde pominje se kao kandidat za selektora
Prosinečki o preuzimanju Srbije: Sve je moguće!
Od kad je nedavno glavom bez obzira pobjegao iz turskog Kayserispora, Robert Prosinečki boravi u Hrvatskoj i razmatra ponude koje stižu na njegovu adresu.
„Čekam neke ponude, narednih sedmica će sve biti poznato,“ kazao je Prosinečki i demantovao kontakte sa Fudbalskim savezom Srbije:
„Srbija ima odličan tim, najbolju odbranu u Evropi, a za mene je Matić najbolji defanzivni vezni igrač na svijetu. Uz to imaju Ljajića koji je odličan napadač. Mislim da ne bi smjeli propustiti naredna velika takmičenja sa tako dobrom ekipom. Nisam razmišljao o Srbiji, čekam klupske ponude, ali sve je moguće.“
Robert Prosinečki svojevremeno je asistirao Slavenu Biliću na klupi Hrvatske, da bi nakon toga predvodio Crvenu zvezdu i Kayserispor.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Andrija Maksimović konačno otišao