Legenda Los Angeles Lakersa i NBA lige Kobe Bryant (35), pauziraće još najmanje tri sedmice zbog povrede koljena, prenosi američki ESPN.
Bryant je trebao da se vrati na parket u narednim danima, ali je jučerašnjim pregledom odlučeno da Kobe još uvijek nije spreman za povratak, te da će biti potrebna nova pauza od minimalno tri sedmice.
Sjajni košarkaš je van terena od 17. decembra kada je povrijedio koljeno, a u ovoj sezoni je odigrao svega šest utakmica, što su vjerovatno i jedine utakmice koje će odigrati u svojoj 18. sezoni.
Kobe je propustio i otvaranje sezone zbog teške povrede Ahilove pete, a u utakmicama koje je igrao prije nove povrede prosječno je bilježio gotovo 14 poena i šest asistencija po meču.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
S usana im se moglo pročitati šta govore