Nakon kiksa od Sloboda Dite na „Pecari“, košarkaše bh. prvaka Širokog Prima piva danas očekuje novi ispit. Izabranici trenera Ivan Velića odlaze u obližnje Grude na meč 3. kola „Centrotrans lige za prvaka“.
Domaćin je i pored dva startna prva poraza jako neugodan rival, a ukoliko Širokobriježani olako uđu u utakmicu moglo bi se dogoditi još jedno iznenađenje.
„Još uvijek mi nije jasno kako smo izgubili od Tuzlaka. Tješi me da, ako smo već morali negdje kiksati, da je bolje što se to dogodilo ranije. Liga je ujednačena, timovi su kvalitetni i biće još dosta iznenađenja. Grude u svojoj dvorani znaju prirediti pravu atmosferu i neće nam biti lako, ali je kvaliteta na našoj strani, a ako budemo imali maksimalan angažman sigurno ćemo pobijediti.", kazao je Šime Špralja, pouzdani krilni centar tima sa „Pecare“.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz