Fudbaler iračkog prvoligaša Saoure ubijen je danas dok je čekao taxi koji ga je trebao odvesti na trening.
Ahmad Challal, mladi fudbaler Saoure umro je u bolnici u Kirkuku od posljedica ranjavanja iz vatrenog oružja. Nekoliko napadača ga je sačekalo u zasjedi i hicima iz vatrenog oružja "izrešetali" dok je stajao ispred kuće.
Okolnosti ovog ubistva pokazuju da je ono bilo isplanirano i da se ne radi o slučajnom događaju. Jedan od članova Uprave iračkog prvoligaša, Said Nouri Mohammad, izjavio je za tamošnje medije da su u klubu svi u velikom šoku, te da su izgubili talentovanog napadača, kao i da očekuju da policija pronađe krivce.
Promo
Turniri u Bijeljini i Šamcu privukli brojnu publiku
Vikend u znaku futsala i basketa uz podršku Mozzarta
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ruši se rekord Andrije Maksimovića
Zvezdan Terzić izvodi novo čudo, Crvena zvezda je pred najvećim transferom u historiji
Raskid ugovora na stolu
Krah karijere najvećeg talenta Hrvatske: "Ti nam više ne trebaš"
Kako su završili, tako je počelo