Nakon Tate Martina

I Javier Mascherano na izlaznim vratima Barcelone

Nakon trenera Gerarda Martina koji je od sinoć i zvanično bivši trener Barcelone, Kataloniju će po svemu sudeći napustiti i Javier Mascherano.

„Klub će donijeti odluku kojom će doći do promjena, moramo prihvatiti da smo odigrali veoma lošu sezonu. Najmanje bitan u cijeloj situaciji sam ja kao pojedinac, videt ćemo šta će biti u narednom periodu.“, izjavio je Argentinac.

Najzainteresovaniji klub za usluge Mascherana jeste italijanski Napoli, ali je u igri i njegov bivši klub, Liverpool.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.