Krilni centar Miami Heata, Chris Bosh, najavio je svoj ostanak u ovom timu i naredne sezone.
Iako je ovog ljeta slobodan igrač, Bosh nema ništa protiv ostanka u redovima Miamija s kojim ove sezone juri treći prsten NBA lige.
"Ne želim otići, sviđa mi se biti ovdje. Ovo je Miami, svi žele doći ovdje", rekao je Bosh.
Navodno bi ovaj košarkaš pristao i na manju platu kako bi ostao član aktuelnih prvaka NBA lige. Bosh ove sezone prosječno ubacuje preko 16 poena po utakmici.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim