Julian Draxler je okrovljenje sezone u njemačkom Schalkeu. Igrač koji je ove sezone naprosto eksplodirao i privukao mnogobrojne skaute najvećih europskih klubova, pohvalio je svog suigrača i našeg reprezentativca Seada Kolašinca riječima:
"Seo je napredovao, on je sjajan igrač. Smatram ga jednim od najboljih bekova na svijetu."
Draxler i Kolašinac su dobri prijatelji ali je mala vjerovatnoća da će još dugo ostati klupske kolege. Vjerovatna buduća destinacija ove dvojice fudbalera će biti Engleska.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Nije uvijek sve savršeno
Na poziv Rakitića velika zvijezda stigla u Hajduk, odmah je izazvao probleme!
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Slavni fudbaler se oglasio pismom