Fudbalska reprezentacija odradila je poslijepodnevni trening na terenu University of Illinois at Chicago, a svi Zmajevi su trenirali tokom cijelog treninga, pa čak i Bičakčić i Lulić, koji prema prethodnim izjavama selektora neće konkurisati za sastav u susretu protiv Meksika.
Iako je prije treninga naglašeno kako će trening na terenu Flame Fields biti zatvoren za javnost, komesar za sigurnost N/FSBiH Mirsad Ćatić, u konsultaciji za stručnim štabom i rukovodstvom Saveza, odlučio je prisutnim navijačima Bosne i Hercegovine ipak dozvoliti da ogledaju trening najbolje bh. selekcije.
Među prisutnim gledaocima bila je i Nicole Begović, supruga Asmira Begovića, naše reprezentativne "jedinice". Nicole nije sjedila na tribinama već je trening supruga i njegovih kolega posmatrala sjedeći na travi, a to je zabilježila i naša kamera.
Nicole, ali i svi navijači mogu biti zadovoljni obzirom da Asmir nakon problema sa povredom u duelu sa Obalom Slonovače radi punim intenzitetom.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košarkaš Bayerna imao samo riječi hvale za Teletovića
"Pamtim Mirzu Teletovića, ja sam tada bio klinac, ali njemu nisi mogao ništa"
Hrvatski golman gubi strpljenje
Livaković potpisao prije mjesec dana, a sada donio najradikalniju odluku u karijeri: "Ako se to..."
Ostoja Mijailović je sve rekao
Muk za navijače Partizana: Grobari su večeras shvatili ko je i šta je Aleksandar Vučić
Stiže iz Švedske
Barbarez zamjenom za Hajradinovića iznenadio naciju
Ne želi igrati za Orlove